• معرفي
  • آزمون

Network+:

مدرک +Network متعلق به شرکت CompTIA است که برای اولین بار در سال 1997 معرفی و در سال 2005 ارتقاء یافت. این مدرک در حیطه شبکه و امنیت اطلاعات از اعتبار بین المللی بالایی برخوردار و مورد تایید شرکت های بزرگی همچون مایکروسافت، سیسکو، ناول، لوتوس و غیره است و به نوعی می توان آن را ورودی مناسب و بی طرفانه جهت دسترسی به سایر مدارک پیشرفته نظیر MCSE مایکروسافت، CCNA سیسکو و حتی CEH متعلق به EC-Council در نظر گرفت، زیرا به جهت معرفی مجموعه ای جامع از اطلاعات ضروری در خصوص توپولوژی ها، پروتکل ها، استانداردها، راه اندازی، مدیریت، پشتیبانی و نگهداشت شبکه، مبنای تـئوریک و مفهومی بسیار مفیدی در حیطه شبکه به شمار می رود. در مجموع مدرک +Network بیانگر آگاهی و شناخت دارنده آن از موضوعات بنیادین شبکه است و همچون دیگر مدارک شرکت کامپتیا دائمی و بدون تاریخ انقضاء می باشد.

افراد دارای اين مدرک دارای دانش مورد تاييد در زمينه شبکه ، توپولوژيها ، پروتوکلها ، استانداردها ، راه اندازی و پشتيبانی شبکه می باشند که معادل نه ماه تجربه کار در شبکه می باشد.دنيای تکنولوژی اين مدرک را به عنوان بهترين نقطه ورود به دنيای شبکه می شناسد. دانند.

 

 :: تعداد امتحانات: 1

 کد جدید ترین آزمون این مدرک که در سال 2009 منتشر شده 004-N10 بوده و بطور رسمی شامل مباحث زیر است:

  1. فناوری های شبکه
  2. مدیا و توپولوژی ها
  3. تجهیزات شبکه
  4. مدیریت شبکه
  5. ابزارهای شبکه
  6. امنیت شبکه

آزمون +Net شامل 85 سوال، به مدت 90 دقیقه و به زبانهای انگلیسی، ژاپنی، چینی، آلمانی، کره ای و یونانی برگزار می گردد. نمرات قابل کسب در این آزمون از 100 تا 900 است و حد نصاب نمره قبولی 720 از 900 خواهد بود.

 

آزمون +Net شامل 85 سوال، به مدت 90 دقیقه و به زبانهای انگلیسی، ژاپنی، چینی، آلمانی، کره ای و یونانی برگزار می گردد. نمرات قابل کسب در این آزمون از 100 تا 900 است و حد نصاب نمره قبولی 720 از 900 خواهد بود.

مباحثی که اين مدرک در بر می گيرد شامل موارد زير می گردد:

 

    Network+ Basics

  Network+ Hardware

  Network+Connections    

  Networking Software

  Data Link Layer Protocols

  Network Layer Protocols

  Transport Layer Protocols

  TCP/IP Fundamentals

  TCP/IP Applications                       

  TCP/IP Configuration

  Remote Network Access                     

  Network Security

 Planning the Network

  Installing a Network

  Network Maintenance

  Network Troubleshooting Procedures

  Network Troubleshooting Tools

  Network Troubleshooting Scenarios

 

 Copyright © 2008 - 2010 Kian Rayaneh Co, All rights reserved ;